header
אודות המשרד

אודות המשרד

המשרד הוקם במטרה להיות משרד מוביל המספק מענה מקצועי, מהיר ואפקטיבי במגוון רחב של תחומים, עם דגש על שירות אישי וכולל ללקוח.

השירותים שלנו מתחילים מהמפגש הראשוני עם הלקוח, הבנת צרכיו והיכרות אישית וממשיך לאורך כל חיי העסק, החל מפתיחת תיק ברשויות המס השונות, שירותי הנהלת חשבונות, טיפול ויעוץ שוטף והכנת הדוח השנתי. כל התהליכים מתנהלים בשקיפות מלאה מול הלקוח, עם הסברים והנחיות ברורים ומתוך מטרה להקל עליו, למצוא פתרונות יעילים ונוחים שיקלו על ההתנהלות הפיננסית של העסק.

קצת עלי ועל הצוות

שלום רב, שמי מאיר אוחנה ואני רואה חשבון בעל תואר ראשון במנהל עסקים והתמחות בחשבונאות. בעבר שימשתי בתפקידים בכירים בחברות מהמובילות במשק (חשב בחברת כלל ביטוח מקבוצת IDB אחזקות ומנהל כספים בחברת דלתא איירליינס בנתב"ג). לאחר יותר מעשור שנים בהם עסקתי בתחום החשבונאי והפיננסי החלטתי כי הגיע העת לפתוח משרד רו"ח בוטיק אשר ייתן שירות אישי וישיר לבעלי עסקים וחברות. צוות המשרד מורכב מרואי חשבון, מנהלי חשבונות, כלכלנים ועורך דין - כל אחד ואחד מהם מתמחה בתחומו. המטרה בריכוז כל אנשי המקצוע במשרד היא אחת -לספק לך כלקוח את כל אנשי המקצוע הנדרשים במקום אחד - והכל בכדי לעזור לך ולדחוף אותך להקים עסק משגשג ומצליח.

משרד רואה חשבון שלנו עובד עם התוכנות המקצועיות המתקדמות והמובילות בשוק, עם חיבור ישיר למס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי, באופן המאפשר בדיקת מצב הלקוח  בכל רגע נתון, מתן תשובות מיידיות ופתרונות מהירים לכל בעיה, שאלה או סוגיה.

המשרד פועל לפי כל כללי האתיקה המקצועית והמוניטין שצברנו נבנה בזכות הנסיון, הידע הרב והנאמנות שלנו לקהל הלקוחות שלנו, שנמצא אצלינו בראש סדר העדיפויות ומקבל יחס אישי, כל אחד בהתאם לצרכיו.

לא חשוב מה גודל החברה או העסק שלכם או אם אתם עצמאים בעסק של עובד אחד בלבד. מה שחשוב הוא שיש לכם גיבוי, תמיכה, סיוע ויעוץ של משרד רואה חשבון אמין, הגון וכזה שיכל לסייע לכם למנף את העסק שלכם לגבהים חדשים, זאת בזכת הידע המקצועי הרב, ראיית התמונה הרחבה ומתן עצות מועילות.

אנו מתאימים את הייעוץ והשירות לפי גודל העסק וגם לפי אופי העסק. מזהים בעייתיות בניהול העסק, או קשיים תזרימיים ומוצאים את הדרכים הנכונות- והחוקיות- כדי למצוא הסדר עם רשויות כמו ביטוח לאומי ומס הכנסה, באופן שיאפשר לעסק להתנהל באופן תקין עד שיראה ימים טובים יותר.

הייחוד שלנו הוא בזמינות שלנו לכל לקוח, בהבנה מלאה של העסק וההתנהלות שלו, ביכולת שלנו למצוא פתרונות אפקטיביים ובזכות הניסיון המקצועי וההיכרות המעמיקה שלנו בכל הנוגע לחוקים, דינים והתנהלות הרשויות. לא חשוב אם אתה פסיכולוג או בעל בוטיק, אם את מאמנת עסקית או מדריכת כושר. כל לקוחותינו נהנים מיחס אישי ושווה, ללא כל קשר לגודל העסק או החברה והיקף ההכנסות.

משרדנו בפתח תקווה - מספק שירותים לבעלי עסקים באזור פתח תקווה, רמת גן, גבעתיים, קרית אונו, הוד השרון, ראש העין, שהם
משרדנו בבית שמש - מספק שירותים לבעלי עסקים באיזור בית שמש והמושבים, מטה יהודה ואיזור ירושלים.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה ונשמח לסייע.  ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.