header

יעוץ מס

יועצי מס לא מתמחים רק בחישובי המס, כי אם גם בניהול הספרים, תכנון החסכונות, חישובי שכר והחזרי מס, הגשת בקשות להחזרי מס ועוד. יעוץ מס הינו חיוני לכל בעלי העסקים, כך שיקבלו את המגיע להם וידעו באופן מדויק כמה עליהם לשלם לרשויות המס. התפקיד של יועץ המס, כרוך בעבודה שיטתית שיש בה הרבה מבקיאות בחוקי המס ועוד. יש הרבה יועצי מס, העובדים במשרדי  רואי חשבון כשכירים או שהם עצמם בעלי המשרד לראיית חשבון. יועצי המס, יוכלו אף לעבוד  כמנהלי חשבונות בכירים, חשבים וגזברים, יוכלו להגיש דוחות שנתיים למס ההכנסה, הצהרות הון ועוד. ייעוץ מס, עשוי לסייע לכם בצמצום ההוצאות. ההצלחה שלך בחיסכון, תלויה הרבה ביועצי מס בקיאים שיוכלו לייעץ לך במה לצמצם ובמה לא, בכדי לשמור נכון על תזרים המזומנים ולחסוך בהרבה הוצאות שעשויות להיות מיותרות. יש למצוא רואה חשבון שמתמחה גם עם יעוץ מס,עדיף קרוב לאזור מגוריכם. יש למצוא רואה חשבון שהוא בקיא ויש לו ניסיון של הרבה שנים בתחום. עסקים גדולים רבים, מתייעצים עם רואה חשבון בנושא ייעוץ מס  לפני כל צעד שהם עושים, וזה מאפשר לבעלי העסקים לדעת מה הסכום שעליו לשלם לרשויות ולהתכונן לכך מבעוד מועד.

ייעוץ מס

יעוץ מס חסוך הרבה בעיות 

כשם שיש עורכי דין שמתמחים בחוקים ובסוגיות משפטיות שונות, כך יש את הרואה חשבון שמשמים גם כיועצי המס והם בעצם עורכי דינך במס הכנסה. במסגרת התפקיד על הרואה חשבון מוטלת האחריות להגן עליך מקנסות, תשלומים, לדאוג לך להחזרי מס שאולי לא ידעת עליהם ועוד. שעת ייעוץ אצל יועצי מס, יכולה לנוע במחירים בין: 500 ₪  עד אלף, הכל תלוי  אם מדובר בשכירים או תאגידים גדולים. ידוע כי יעוץ מס הוא יקר יותר מאשר רואה חשבון ופונים עליו לגבי ייעוץ חשוב שהוא קריטי לניהול העסק או לתשלומי המס. יש לפנות ליועץ מס הקרוב לאזור מגוריכם, כך יהי לכם ל יותר להתנהל מולו ולחסוך זמן מיותר בנסיעות. גם יועצי מס יכולים להעניק טיפים להרבה בעלי עסקים המעוניינים לדעת כיצד להתנהל מול הרשויות השונות כמו מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ.

החזרי מס ישירות לחשבון הבנק באמצעות יועצי מס

יועצי מס, יכולים לדאוג לכם להחזרי מס המגיעים לכם מדי שנה, בעקבות הדוח השנתי שתגישו. הבקשה מתבצעת באמצעות יועץ המס המתמחה עם יעוץ מס הכסף יגיע אליכם ישירות לחשבון. חשוב כי תהיה לכם כימיה עם יועץ המס, יועץ המס אמור לדאוג לאינטרסים שלכם כלקוחותיו והוא יעניק לכם טיפים בנוגע אל  יעוץ מס שיגרמו לכם לחיסכון רב בכל ההתנהלות שלכם עם העסק, מול רשויות המס. באמצעות שירותים אלו, תחסכו הרבה כסף וזמן, הכל יהיה ברור וקל בהתנהלות שלכם אם בעסק ואם בהגשת הדוחות שלכם לרשויות השונות, השירות אמנם כרוך בהוצאות, אך שווה כל אגורה ואף תרוויחו יותר בייעוץ נכון של יועץ מס מוסמך הבקיא שנים בכל הקשור לרשויות המס. יועצי מס, מחוברים ישירות למחשב של מס ההכנסה ויקצרו לכם את הדרך משמעותית. ישנו גם שירות של ייעוץ לניהול העסק שלכם המתמחה בתחום יעוץ מס.  אם יש לכם המלצות על יועץ מקולגות או אנשי עסקים שאתם בקשר עסקי עימם, בדקו את הנושא ותקבלו החלטה קולה וזהירה שכן, יועץ יעיל, עשוי לשפר לכם הרבה גורמים בעסק שלכם כמו מתן התייעלות עסקית, חיסכון בהוצאות, יאמר לכם פרטים  שונים לגבי החזרים שאינכם ידעתם עליהם שעשויים להיות לטובתכם ועוד.

בחירה נכונה של יועץ המס שלכם

שירותי יעוץ מס הם אחד מהשירותים הפופולאריים ביותר בתחום ראיית החשבון- הן עבור שכירים והן עבור עצמאיים. כאשר אתם בוחרים שירות כזה, אתם יכולים לבחור אדם שההכשרה שלו היא בתור יועץ מס, או שאתם יכולים לבחור רואה חשבון שהוא גם יועץ. ההבדל בין השניים טמון בידע המקצועי של כל אחד מהם. אם אתם זקוקים לשירות חד פעמי של יעוץ מס, כי אתם שכירים המעוניינים באפשרות של החזר מס, הרי שיועץ מס יתאים לכם. אם, לעומת זאת, אתם בעלי עסק, רואה חשבון שהוא גם יועץ יתאים לכם הרבה יותר- רואה החשבון יידע להתחשב בתהליך החזר המס כחלק מכלל התנהלותו של העסק.

החזר מס - לא בכל מחיר

רבים מאיתנו רוצים לבחור יועץ מס על סמך היכולת שלו להשיג החזרי מס מהמדינה. אכן, חשוב שיועץ המס יהיה מסוגל להביא לתוצאה אפקטיבית של בקשה שהוגשה לרשויות. אולם, תפקידו העיקרי של יועץ המס הוא ווידוא של התנהלות נכונה בנושאי המס, כאשר השגת החזר מס היא רק תוצר לוואי של העניין. יועץ המס מחויב, לפיכך, לאובייקטיביות והוא יוכל לפעול למען השגת החזר מס רק כאשר הנתונים מאפשרים זאת. יעוץ מס מקצועי באמת הוא כזה שחוסך מכם תשלומים לא פרופורציונאליים, יותר מאשר מעניק לכם כסף בחזרה מהמדינה.

להעניק תחושת בטחון

כאשר אתם פונים אל יעוץ מס, אתם למעשה חושפים בפניו נתונים אישיים ביותר- את ההכנסות וההוצאות שלכם, את חשבון הבנק שלכם ועוד. חשוב ביותר, שיועץ המס שתפנו אליו ישרה עליכם תחושות של מקצועיות ואמינות. יועץ שכזה הוא יועץ אשר יעשה שימוש אובייקטיבי בלבד בנתונים שלכם והוא ידרוש רק את הנתונים הרלוונטיים, על מנת לייעץ לכם בנושאי מסים. מנגד, יועץ מס טוב הוא גם כזה שחוסך לכם את הביורוקרטיה היכן שאפשר. לכן, ישנה עדיפות לשכירת שירותיו של יועץ מס מנוסה, אשר יודע להעניק לכם ייעוץ רחב היקף, על סמך הנתונים האישיים שלכם ועל סמך התקנות והחוקים הרלוונטיים כיום.